Z ostatniej chwili:
Dolar pod ostrzałem - środa, 03, czerwiec 2020 15:54
Polska traci na tym,że jest poza strefą euro - niedziela, 24, maj 2020 18:41
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Zaproszenie na spotkanie pt. Eksport do Wielkiej Brytanii wobec Brexitu

 

Według obecnie obowiązujących ustaleń, 29 marca 2019 r. Wielka Brytania opuści Unię Europejską. Mimo pojawiających się propozycji uregulowania procesu wyjścia, wciąż niepewny jest finalny kształt Brexitu: deal, no deal, drugie referendum, zmiana daty. Niepewność odbija się nie tylko na obywatelach Wielkiej Brytanii, ale również na polskich firmach, które prowadzą działalność handlową z Wyspami. Pod znakiem zapytania stoi także logistyka.

 

Wobec tych niepewności, Brytyjsko-Polska Izba Handlowa 13 lutego 2019 r. zaprasza na spotkanie z ekspertami, podczas którego będzie okazja do dyskusji na temat głównych wyzwań dla eksporterów w świetle Brexitu, a także możliwych utrudnień dla przedsiębiorców w związku ze zmianą regulacji

 

 

Czas i miejsce: 13 lutego 2019 r. godz. 09:30, Warszawa Hotel Regent (sala Koral), ul. Belwederska 23.

 

Rejestracja oraz więcej informacji 

 

Kursy walut

Reklamy

miejsce na reklame

 

mebelplyt3eksportsekautotrans

 

UWAGA FIRMY !

Tradycyjnie już   nasze czasopismo „Eksport&Import” przygotowuje  na Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego  w Katowicach specjalne wydanie  w którym poruszamy  najważniejsze problemy  tych branż oraz promujemy  najlepsze firmy.

Ponadto w numerze: o nowych rynkach zbytu dla polskich produktów,  ranking najlepiej sprzedających się polskich produktów na świecie, co przeszkadza polskim eksporterom i wiele innych.

OGŁOSZENIA DO  NUMERU SPECJALNEGO PRZYJMUJEMY DO  20 SIERPNIA!!!,ZAINTERESOWANE FIRMY PROSIMY O KONTAKT Z REDAKCJĄ. Tel/fax: 48  621 10 22, 509 212 281, email: press.inter.redakcja@wp.pl

Reklama

miejscenareklamex

Offers / Oferty

Check the most recent offers from various countries:

  • Poland
  • Germany
  • United Kingdom
  • And many more

Under construction

Kontakt

Kontakt z redakcją:
press.inter.redakcja@wp.pl

Nasze strony:
VITA 50 PLUS - www.Vita50plus.pl
Twój urlop, Twój Weekend - www.twojurloptwojweekend.pl