• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Zaproszenie do Dublina

 

 Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dublinie zaprasza do bezpłatnego skorzystania z polskiego stoiska podczas wydarzenia branży spożywczej – Food & Drink Business Europe, które odbędzie się w dniu 14 września 2016 r. w Dublinie. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej organizatora targów: http://www.fooddrinkevent.com/. Konferencja i wystawa Food & Drink Business Europe adresowana jest do producentów wyrobów mleczarskich, mięsnych, rybnych, piekarniczo-cukierniczych, tzw. żywności wygodnej, czyli łatwej i szybkiej do przygotowania. Wydarzenie to będzie również ciekawe dla firm wytwarzających przekąski, napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Impreza ta łączy w sobie zarówno konferencję, jak i wystawę, co gwarantuje dużą liczbę odwiedzających. Będzie ona obejmowała tematykę związaną z kanałami sprzedaży, procesami produkcyjnymi, dodatkami do żywności i pakowaniem. Udział w tej imprezie pozwoli nawiązać kontakty z dystrybutorami napojów i żywności, przedstawicielami hurtowni i sklepów spożywczych w Irlandii, osobami odpowiedzialnymi za procesy produkcyjne w zakładach przetwórstwa. Polskie towary spożywcze mają w Irlandii ugruntowaną pozycję i cieszą się uznaniem odbiorców ze względu na swoją jakość, terminowość dostaw oraz konkurencyjną cenę. Według danych Eurostat ceny irlandzkiej żywności i napojów bezalkoholowych są wyższe o 19% od średniej UE. Tymczasem w Polsce towary w tej grupie są najtańsze w całej UE (37% poniżej średniej). Sytuacja ta, jak i obecność w Irlandii ok. 150 tys. polskich obywateli, tłumaczą znaczący udział towarów rolno-spożywczych w polskim eksporcie do Irlandii, który w 2015 roku wyniósł 31% (195 mln EUR) całości eksportu do tego kraju. Warunki udziału:  Ze stoiska Ambasady RP w Dublinie mogą bezpłatnie skorzystać wszyscy polscy producenci (wytwarzający swoje produkty w Polsce) i usługodawcy.  WPHI w Dublinie pokrywa koszty związane z udziałem w wystawie, ale tylko w ramach stoiska WPHI.  Przedsiębiorcy zainteresowani przyjazdem ponoszą wszelkie pozostałe koszty, czyli np.: biletów lotniczych, komunikacji miejskiej, ubezpieczenia, zakwaterowania i wyżywienia. Ceny hoteli w Dublinie są zróżnicowane, jednak przyzwoity standard dostępny jest w ramach normy delegacyjnej. Zachęcamy do skorzystania z hotelu Citywest, w którym odbywa się wystawa.   Proponujemy przylot do Dublina we wtorek, 13 września i powrót w piątek, 16 września. Zachęcamy do sprawdzenia bezpośrednich połączeń lotniczych oferowanych przez linie Aer Lingus lub Ryanair. Dodatkowo oferujemy:  Udział w spotkaniu informacyjnym nt. irlandzkiego rynku spożywczego w dniu 15 września br. połączonym z rozmowami B2B z firmami irlandzkimi.  Pomoc w prezentacji firm i ofert na stoisku WPHI Dublin.  Pomoc w pozyskaniu partnerów do rozmów biznesowych, przygotowanie list potencjalnych partnerów, wsparcie w nawiązywaniu kontaktów handlowych podczas wystawy.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dublinie

12

 Oprawę informacyjną dla uczestników w postaci informacji o kraju, o rynku i jego możliwościach, zestawu porad nt. prowadzenia handlu z rynkiem i działalności gospodarczej w Irlandii.  Promocję firmy (w wersji angielskiej) wśród irlandzkich przedsiębiorców odwiedzających nasza stronę internetową.  Informacje praktyczne odnośnie miejskich środków komunikacji na trasie lotnisko w Dublinie - hotel/  targi.   Dodatkowe sugestie odnośnie zakwaterowania w Dublinie. 

Firmy zainteresowane dokupieniem osobnej powierzchni na Food & Drink Business Europe (koszt 1 metra kw. to 370 EUR + VAT – z zabudową) prosimy o kontakt z organizatorem: Ronan Meagher, Event Manager Food & Drink Business Conference & Exhibition 2016 Tel. +353 1 612 0880 ronan@prempub.com http://www.fooddrinkevent.com/ W przypadku braku możliwości osobistego udziału w targach zapraszamy do nadsyłania materiałów promocyjnych, katalogów w języku angielskim. Będą one bezpłatnie dystrybuowane na stoisku Wydziału. Materiały powinny być dostarczone do nas do 9 września br. na adres: Embassy of Poland Trade and Investment Promotion Section 4 the Vicarage, St. John’s Road, Sandymount, Dublin D04 A6X5, Ireland

Kursy walut

Reklamy

miejsce na reklame

 

mebelplyt3eksportsekautotrans

 

Reklama

miejscenareklamex

Offers / Oferty

Check the most recent offers from various countries:

  • Poland
  • Germany
  • United Kingdom
  • And many more

Under construction

Kontakt

Kontakt z redakcją:
press.inter.redakcja@wp.pl

Nasze strony:
VITA 50 PLUS - www.Vita50plus.pl
Twój urlop, Twój Weekend - www.twojurloptwojweekend.pl