Z ostatniej chwili:
MIkrofirmy zadłużone na 6,2 mld zł - wtorek, 24, sierpień 2021 15:26
Nike i Adidas w Wietnamie ofiarami pandemii - poniedziałek, 16, sierpień 2021 22:06
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Uwaga firmy budowlane

 

Uprzejmie informuję, że nasz Wydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) w Kuala Lumpur organizował będzie stoisko informacyjno-promocyjne (9m2) podczas wystawy WORLDBEX 2017, w dniach 15-19 marca br., w Manili, na Filipinach -  http://www.worldbex.com/

Targi WORLDBEX są największą imprezą wystawienniczą na Filipinach (i jedną z największych w regionie) poświęconą sektorowi budownictwa i wyposażenia wnętrz. Stanowią bardzo dobrą platformę spotkań importerów, dystrybutorów, deweloperów, projektantów, organizacji zawodowych z branży i klientów.

Podczas targów prezentowane są:

·         materiały budowlane,

·         stolarka otworowa,

·         oświetlenie,

·         materiały wykończeniowe,

·         materiały wyposażenia wnętrz,

·         narzędzia i maszyny,

·         gotowe projekty i usługi budowlane oraz projektowe.

 

Rynek filipiński pozostaje potencjalnie perspektywiczny dla polskich firm z branży.Kraj ten aktualnie przeżywa największy, spośród państw członkowskich ASEAN, boom budowlany, zarówno w sferze budownictwa infrastrukturalnego, biurowo-użytkowego, jak i mieszkaniowego. Wzrost w sektorze budownictwa na Filipinach w istotny sposób wpływa na wzrost PKB Filipin, który w ostatnich kilku latach należy do najwyższych w Azji i na świecie. W 2016 r. osiągnął ponownie blisko 7,8%. Dostrzegając szanse na rynku budownictwa na Filipinach, w 2015 r. miała miejsca inwestycja polskiej grupy AiS Pietrucha - budowa fabryki grodzi poliwinylowych.

 

Ze względu na ogromną popularność targów, większość miejsc wystawienniczych jest rezerwowana i sprzedawana z ponad rocznym wyprzedzeniem.

 

W edycji targów w 2016 r. uczestniczyło 521 wystawców, reprezentujących firmy i wyroby z następujących krajów: Filipiny, USA, W. Brytania, Niemcy, Austria, Finlandia, Szwecja, Indie, Chiny, Japonia, Korea Płd. Tajwan, Francja, Singapur, Malezja, Polska, Indonezja, Dania, Włochy, Hiszpania. Pawilony narodowe zaprezentowały: Chiny, Tajwan oraz Korea Płd.

 

Zapraszamy polskich przedsiębiorców do nadsyłania materiałów (prosimy o wyprzedzający kontakt z nami, aby uzgodnić adres i formę wysyłki) oraz do wizyty na wystawie WORLBEX. Będzie można skorzystać ze stoiska WPHI do przeprowadzenia rozmów.

 

Jednocześnie uprzejmie informuję, że Ci z Państwa, który zainteresowani byliby wystawiennictwem samodzielnym, mogą skorzystać z oferty EU-Philippines Business Network (EPBN), zarządzanym przez Europejską Izbę Gospodarczą na Filipinach - ECCP.

 

EPBN oferuje możliwość dofinansowania uczestnictwa części firm europejskich w misji biznesowej na wystawę oraz pakiet usług, w tym specjalistycznego doboru potencjalnych rozmówców- szczegóły w załączonej informacji.

 

Z poważaniem,

 

 

Artur Dąbkowski
Kierownik WPHI / Radca

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji
Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej
w Kuala Lumpur

Suite 6, Level 7, Menara Dato' Onn
45, Jalan Tun Ismail, PWTC
50480 Kuala Lumpur, Malaysia
tel.: (+603) 4043 0940
fax:  (+603) 4043 0216
kualalumpur@trade.gov.pl
https://malaysia.trade.gov.pl/pl

 

Kursy walut

Reklamy

miejsce na reklame

 

mebelplyt3eksportsekautotrans

 

Reklama

miejscenareklamex

Offers / Oferty

Check the most recent offers from various countries:

  • Poland
  • Germany
  • United Kingdom
  • And many more

Under construction

Kontakt

Kontakt z redakcją:
press.inter.redakcja@wp.pl

Nasze strony:
VITA 50 PLUS - www.Vita50plus.pl
Twój urlop, Twój Weekend - www.twojurloptwojweekend.pl