Z ostatniej chwili:
Dolar pod ostrzałem - środa, 03, czerwiec 2020 15:54
Polska traci na tym,że jest poza strefą euro - niedziela, 24, maj 2020 18:41
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Zaproszenie na Międzynarodową Konferencję i spotkania networkingow: 9th European Networking Event”,

 Enterprise Europe Network zaprasza do udziału w 9. międzynarodowej konferencji połączonej ze spotkaniami networkingow: 9th European Networking Event”, która odbędzie się w dniach ymi „Successful R&I in Europe 15 i 16 marca 2018 r. w Düsseldorfie.


Wydarzenie adresowane jest do naukowców i przedsiębiorców zainteresowanych projektami badawczo-rozwojowymi w ramach programu Horyzont 2020. Sesje tematyczne koncentrować się będą wokół sześciu głównych dziedzin: teleinformatyki, nanotechnologii i materiałów, energii, zrównoważonej gospodarki, nauk o życiu oraz transportu.

Osoby, które chcą zaprezentować swój projekt podczas warsztatów tematycznych mogą wziąć udział w tzw. "Call for Presentations" nadsyłając propozycje do 20 lutego 2018r. Prelegenci, których propozycje zostaną wybrane do zaprezentowania, mają zapewniony bezpłatny udział w konferencji. 

Opłata dla pozostałych uczestników wynosi 120 euro za 2 dni lub 95 euro za jeden dzień. Opłata zawiera transfer z lotniska w Düsseldorfie do hotelu, w którym będzie się odbywać konferencja, wspólną kolację oraz udział w wycieczce "Düsseldorf by night".

Wydarzenie organizują: Ministerstwo Kultury i Nauki Kraju Związkowego Nadrenii Północnej i Westfalii oraz sieć Enterprise Europe Network, przy wsparciu Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej w Polsce.

Na sesjach głównych będą prezentowane zarówno projekty już zrealizowane, jak i te, których autorzy poszukują partnerów do konsorcjów. Uczestnicy dowiedzą się, z jakich usług mogą skorzystać przy tworzeniu i składaniu projektów.

Poprzednia edycja konferencji zgromadziła 360 uczestników.

Nadsyłanie prezentacji (idea lub rezultat projektu) do: 20 lutego 2018r.

Termin rejestracji: do 7 marca 2018r.

Online:  www.zenit.de/networking2018 
 
Miejsce:  Van der Valk Airporthotel, Am Hülserhof 57, 40472, Düsseldorf

Dodatkowe informacje:

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim S.A. Oddział w Katowicach
Anna Hojn,
tel.: +48 32 72 85 865, e-mail: a.hojn@oddzial.fgsa.pl

 

Kursy walut

Reklamy

miejsce na reklame

 

mebelplyt3eksportsekautotrans

 

UWAGA FIRMY !

Tradycyjnie już   nasze czasopismo „Eksport&Import” przygotowuje  na Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego  w Katowicach specjalne wydanie  w którym poruszamy  najważniejsze problemy  tych branż oraz promujemy  najlepsze firmy.

Ponadto w numerze: o nowych rynkach zbytu dla polskich produktów,  ranking najlepiej sprzedających się polskich produktów na świecie, co przeszkadza polskim eksporterom i wiele innych.

OGŁOSZENIA DO  NUMERU SPECJALNEGO PRZYJMUJEMY DO  20 SIERPNIA!!!,ZAINTERESOWANE FIRMY PROSIMY O KONTAKT Z REDAKCJĄ. Tel/fax: 48  621 10 22, 509 212 281, email: press.inter.redakcja@wp.pl

Reklama

miejscenareklamex

Offers / Oferty

Check the most recent offers from various countries:

  • Poland
  • Germany
  • United Kingdom
  • And many more

Under construction

Kontakt

Kontakt z redakcją:
press.inter.redakcja@wp.pl

Nasze strony:
VITA 50 PLUS - www.Vita50plus.pl
Twój urlop, Twój Weekend - www.twojurloptwojweekend.pl